Подібні питання  не виникають до тих пір, поки людина не зіткнеться з проблемою, пов'язаною із зором. До цього, якщо ви прекрасно бачите, то і думаєте що із зором все в порядку. Насправді ж око за своєю природою дуже тонкий і крихкий орган, який вимагає уваги, навіть якщо видимих ​​приводів для цього ви не спостерігаєте.

Так, офтальмологи рекомендують проходити професійне комплексне обстеження очей не менше, ніж один раз на рік. При цьому робиться акцент не тільки на зорі, а на дослідженні всього зорового органу. Вимірюється внутрішньоочний тиск, перевіряється сітківка, встановлюється товщина рогівки і на основі цих даних лікар-офтальмолог робить комплексну діагностику, яка допомагає запобігти захворюванню таких небезпечних хвороб, як катаракта, глаукома, кератоконус.

Слід зауважити, що в категорію ризику захворювання різними хворобами очей потрапляють люди, у яких спостерігається цукровий діабет або гіпертонія.  В цьому випадку потрібне постійне спостереження у лікаря і прийняття спеціальних медикаментів.

В особливу категорію так само потрапляють жінки, які планують завагітніти або ж вагітні.

Обов'язкові огляди повинні проходити у дітей, починаючи з першого місяця життя і до старших класів.

В особливу категорію слід об'єднати людей похилого віку через фізіологічних процеси, які відбуваються в їх організмі.  Зір втрачає колишню силу, до того ж око стає більш чутливим до різного роду інфекційних захворювань.

Тому  люди, у яких порушені зорові функції, повинні якомога частіше звертатися до офтальмолога.

Пам'ятайте, що огляд ваших очей повинен проводитися тільки на якісному обладнанні з дотриманням всіх гігієнічних норм і правил, з використанням передових препаратів. В іншому ж випадку існує ризик занести інфекцію.

При цьому не забувайте, що своєчасне звернення до фахівця допоможе вам врятувати зір.  І на замітку симптоми, при яких слід негайно звертатися до офтальмолога:

  1. Якщо ваша райдужна оболонка змінила колір.
  2. Якщо ви не можете сфокусуватися на предметі.
  3. Біль і двоїння в очах.
  4. Почервоніння очей.
  5. Світлочутливість.
  6. Розмите зображення.
  7. Втрата бокового зору.
  8. Свербіж, печіння в очах.
  9. Роздвоєння зображення.

Купити найрізноманітніші, а головне, якісні офтальмологічні продукти ви можете на нашому сайті https://kievlinza.ua/