Як правило, при застуді людина хоче тільки одного - скоріше видужати, і це природно. Найчастіше в такі моменти багато речей відходять на другий план.  Але є те, про що не слід забувати. Це, перш за все, правила особистої гігієни.  Так як всім відомо, що при застуді носити лінзи не можна, але мало хто знає, чому цього не варто робити, якщо ви хворі. Сьогодні ми розберемося в основних причинах:

 

  1. Перша і основна причина - це інфекція.  Через те, що під час застуди організм людини відчуває нестачу рідини і це стосується і очного яблука, ризик виникнення інфекції значно збільшується.
  2. Друга причина - це нежить.  Під час процедури очищення дихальних шляхів ви ненавмисно заносите бактерії в очі, а якщо в цей час на вас знаходяться лінзи, то бактерії просто починають розмножуватися, так як доступ кисню і рідини обмежений.
  3. Третя причина - ослаблений імунітет.  Око - дуже чутливий орган,  він схильний до виникнення інфекційних захворювань.

Якщо вірити статистиці, то кожен другий користувач м'яких контактних лінз, якщо він забув їх зняти під час хвороби, заражається різними інфекційними захворюваннями очей.

Тому краще не ризикувати і знімати контактні лінзи, якщо ви відчуваєте, що починаєте хворіти. Якщо ж ви вже занесли інфекцію, то потрібно в обов'язковому порядку звертатися до лікаря, який встановить вид інфекції і призначить правильне лікування.

Існує думка, що за допомогою очних крапель, якими досить промивати очі кілька разів в день, можна уникнути зараження або ж вилікувати інфекційне захворювання. Але це не правда.  Якщо краплі і допоможуть, то вони всього лише знімуть симптоми, при цьому хвороба залишиться і може спричинити  великі ускладнення.

Що ж потрібно робити, якщо ви захворіли і носите лінзи?

  1. Постарайтеся змінити лінзи на окуляри (якщо це можливо).
  2. По можливості не чіпайте очі руками. Чим менше ви контактуєте з оком, тим менше ризик зараження.
  3. Намагайтеся дотримуватися режиму носіння лінз і їх дезінфекції, який повинен проходити не менше одного разу на тиждень.
  4. Після закінчення хвороби рекомендується змінити лінзи і купити нові. Навіть якщо ви дотримувалися правил особистої гігієни і промивали лінзи, все ж краще не ризикувати.

Купити лінзи в Києві ви зможете на нашому сайті https://kievlinza.ua