Окуляри сонцезахисні - незамінний аксесуар в житті кожної людини, адже їх носять майже всі. Цікаво, за яким принципом люди вибирають сонцезахисні окуляри. Більшість купують їх за своїми особистими уподобаннями, або відштовхуючись від модних тенденцій. Лише маленький відсоток людей дивиться на якість, ступінь їх захисту від ультрафіолету, підбирають окуляри за формою обличчя. Правильно вибирати окуляри вміють далеко не всі. Тому варто уточнити, наскільки достовірна інформація про окуляри, якій довіряють більшість споживачів.

Яким фактам про окуляри від сонця можна довіряти?

Багато носіїв окулярів не вірять, що навіть недорогі сонцезахисні окуляри допомагають зберегти зір. Насправді ж, сонцезахисні окуляри не допускають проникнення світла до рогівки, і за рахунок цього запобігають сліпоті. Часто кажуть, що сонцезахисні окуляри можуть захистити від появи зморшок. Це правда. Коли ми дивимося на сонце, починаємо жмуритися, і від цього з'являються мімічні зморшки. В окулярах очі більш розслаблені і навантаження на шкіру менше.

Також правдивий факт, що окуляри повинні захищати не тільки очі, а й шкіру навколо них. Тому, якщо форма обличчя дозволяє, намагайтеся вибирати окуляри крупніші.

Вигадки про сонцезахисні окуляри

Дуже поширена думка, що дітям не потрібні сонячні окуляри. Це не так. Сонце однаково впливає як на дорослих, так і на дітей. Цікаво, чим керувалися автори даного міфу? Можливо, чим менше очі, тим менше на них світить сонце? Не вірте цій інформації і купіть дитині окуляри. Адже зараз дуже широкий вибір дитячих оправ для окулярів.

Ще часто говорять, що окуляри потрібні тільки влітку. Ніколи не вірте цьому. Взимку також є сонце. До того ж, сонячні промені відбиваються від снігу і викликають неприємні відчуття. Сонцезахисні окуляри можна носити цілий рік, і обізнані люди ніколи не назвуть вас дивним.

Важливо знати, що люди помиляються, коли думають, що колір лінз в окулярах впливає на захист від ультрафіолету. Ступінь захисту - це інформація, яка вказується на упаковці. І факт про те, що чим темніші окуляри, тим вони краще - омана.

І на останок скажімо, що люди, які думають, що в сонцезахисних окулярах можна дивитися на сонце, також помиляються. Ні в якому разі! При сильному сонці можна навіть отримати опік сітківки.

Вибирайте сонцезахисні окуляри без фанатизму і намагайтеся не вірити всьому, що говорять навколо. І тоді вашому зору нічого не загрожує.