Введите запрос
Главная / Интересные предложения / Акции / Окуляри за Вашим рецептом всього за 250 грн

Окуляри за Вашим рецептом всього за 250 грн

15.04.2019

Сьогодні, коли ціни на продукти і комунальні послуги зростають з кожним днем, коли нестабільна економічна ситуація в країні торкнулася кожного, ми, команда «Оптика-С», допоможемо Вам заощадити!

Саме тому, розуміючи ситуацію, на сьогоднішній день , ми проводимо відмінну акцію - «Окуляри за рецептом за 250 грн». За допомогою цієї акції Ви можете оформити індивідуальне замовлення на окуляри за своїм рецепт всього за 250 грн (при астигматизмі за 290 грн).

Замовляючи товар за цією пропозицією, Ви отримуєте: класичну оправу, а також звичайні лінзи. У цю вартість вже включена робота майстра. Команда «Оптика-С» завжди йде на зустріч своїм клієнтам. Ми робимо оптику доступною! Це не порожні слова, це чисті факти.

Переконатися в правдивості сказаного Ви можете просто звернувшись до нас за телефоном або відвідавши один з наших роздрібних магазинів.

Перевірка зору:

Окрім цього, для кожного БЕЗКОШТОВНА перевірка зору (комп’ютерна діагностика, підбір окулярів або контактних лінз) без будь-яких умов замовлення товару!

РЕКОМЕНДУЄМО ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ до магазину ТА ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ:

Тел. гарячої лінії: (044) 355-01-51

НАША АДРЕСА:

ГРАФІК РОБОТИ:

  • Пн-Сб з 10:00 – 20:00
  • Нд з 10:00 – 17:00
  • Без обіду і перерв.

Ми цінуємо кожного клієнта, та прекрасно розуміємо, як важливо економити кошти, при цьому отримати якісний продукт! 

У нас Ви отримаєте консультацію досвідчених фахівців і підберете саме ті окуляри, яких Ви дійсно потребуєте. Приємних Вам покупок!